Онлайн-курси іспанської

мови для дітей

КУРСИ ІСПАНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Вивчення іноземної мови з дитинства не тільки відкриває багато перспектив, а й сприяє соціальному, емоційному та навіть фізичному розвитку. Подорожувати, пізнавати світ, навчатися за кордоном – лише частина можливостей, які дають такі знання. Саме тому наша школа іспанської мови для дітей та дорослих пропонує онлайн заняття для школярів.

Онлайн - курси для дітей 1

ОГЛЯД КУРСІВ

груповий

4800 грн/курс (2 міс)

- 30 занять по 60 хв
- Група 4-6 осіб
- Матеріали на платформі

Груповий

ЯК ПРОХОДИТЬ ОНЛАЙН КУРС ІСПАНСЬКОЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

Курси іспанської мови для дітей проводяться у Zoom зі застосуванням додаткових інтерактивних інструментів. Заняття – групові, але кількість учнів невелика – 4-6, і це дозволяє приділяти достатньо уваги кожному.

У навчанні ми використовуємо платформу з власними інтерактивними розробками, щоб на уроках діти більше говорили та вчилися розуміти іспанську на слух, а лексику та граматичні форми відпрацьовували самостійно.

З 27.06 стартує літній онлайн курс іспанської для дітей з метою їх швидшої інтеграції в іспаномовному середовищі та підготовки до іспанських шкіл.

Програму курсу розроблено для трьох вікових груп: 6-8, 9-12 і 13-16 років.

Ціна за курс включає знижку 20% від звичайної вартості групового заняття!

Індивідуальний

3200 грн/міс

- 8 занять по 45 хв
- Матеріали на платформі

Індивідуальний

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КУРС ІСПАНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Крім групових занять, наша школа пропонує й індивідуальні уроки іспанської мови для дітей. В такому випадку викладач працює лише з одним учнем. Заняття проходять у Zoom з використанням додаткових інтерактивних інструментів.

Курс розрахований на дітей та підлітків від 6 до 16 років.

ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ КУРСІВ ІСПАНСЬКОЇ МОВИ

Програма індивідуального курсу побудована на основі загального, але корегується залежно від потреб кожної дитини. Під час такого навчання є можливість:

  • обрати зручний час для занять;
  • змінювати інтенсивність навчання;
  • надавати перевагу певній темі та змісту уроку.

Оплата відбувається за місяць (8 занять). У вартість входять всі навчальні матеріали та доступ до інтерактивних уроків на онлайн-платформі.

При інтенсивному темпі й оплаті 20 занять діє знижка 10%!