Навчання

Дізнайся, як ми навчаємо

Як ми працюємо

Групи 4-6 осіб

Саме в такій групі від індивідуального підходу та уваги викладача не сховаєшся. Він добре знатиме твою мету і якими засобами її досягти. А ти – чого навчився, що попереду і на якому етапі перебуваєш. І забудь про сон на уроці!)

Ти матимеш навчальний план на весь курс з усіма подробицями, тож від самого початку відчуватимеш системність, знатимеш свій напрямок руху й не губитимешся від уривків знань.

Змішане навчання

Ти матимеш свій кабінет на закритій інтерактивній платформі з цілодобовим доступом до усіх матеріалів курсу та форуму своєї групи.

Вдома зможеш самостійно вивчати теорію, виконувати лексичні та граматичні вправи з автоматичною перевіркою, а на уроках максимально відпрацьовувати все в усному мовленні.

Аудіювання та говоріння – наші пріоритети, тому готуйся до регулярних переглядів відео й короткометражок з обговоренням та виконання ігрових завдань у групі чи парах.

Комунікативний підхід

Ти вчитимешся за перевіреною досвідом та визнаною в усьому світі комунікативною методикою.

У центрі завжди будуть певні ситуації спілкування, а все інше ти вивчатимеш, щоб їх реалізувати. Тому кожне слово чи граматичну форму ти відразу вживатимеш у контексті.

А ще ми знаємо, як важливо мати досвід спілкування з носіями з самого початку вивчення мови. Тому в межах кожної теми спочатку ти вчитимешся говорити зі своїм викладачем, а потім закріпиш цю навичку на розмовному занятті з носієм.

Стандарти

Ми розробили навчальний план кожного курсу та рівня за Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти (CERF) та програмою Інституту Сервантеса.

У плануванні уроків особливу увагу приділили таймінгу, динаміці та структурі, зокрема, послідовності відпрацювання видів мовленнєвої діяльності.

В кінці кожного рівня наші студенти складають іспит за зразками та критеріями DELE та отримують сертифікат про проходження курсу.

Рівні іспанської мови

A1

60 годин
(40 занять по 90 хв)

A2

96 год
(64 заняття по 90 хв)

В1

120 год
(80 занять по 90 хв)

B2

150 год
(100 занять по 90 хв)

Готуйся добряче працювати, аміґо, як на уроках, так і після. TuProfe знає, як зробити багато корисного й цікавого на уроці, та відкриє тобі багато можливостей для самонавчання. Тож якщо користуватимешся ними, впевнено розраховуй на успіх!

І пам’ятай, що для опанування нової мови мозку необхідно сформувати безліч нових нейронних зв’язків, а для цього йому потрібен час та зусилля так само як і тілу для нарощування м’язів.