Викладачі

Дізнайся, хто ми

Команда

Катя, la jefa

Засновниця школи, авторка програм і дистанційних курсів курсу, викладачка іспанської за фахом і покликанням та чудернацьким бажанням навчити говорити цією мовою кожного.

Отримавши основну освіту, в Іспанії додатково “прокачала” свою іспанську на інтенсивному курсі, пройшла курс підвищення кваліфікації для викладачів та проїхала 1000 км на велосипеді (El Camino de Santiago). Сертифікат DELE C1.

У Каті більше 10 років досвіду викладання дорослим та дітям різного віку. Вона добре знається на їхніх вікових особливостях та інтересах, тому вміє пояснювати складні речі простими словами й утримувати увагу учнів.

Перфекціоніст у роботі, любителька інтерактиву та гумору на уроках.

Викладачі 1
Викладачі 2

Альона, la profe

Викладачка, співавторка програм і дистанційних курсів.

Студенти часто називають Альону ідеальною викладачкою та люблять її за досконалу підготовку до занять і тонке почуття гумору. І, звісно, за її бездоганну іспанську рівня С2.

Альона завжди знає відповіді на найскладніші питання та вражає своїм досвідом – більше 17 років викладання в університетах, школах і мовних центрах, а також письмового та усного перекладу в різноманітних компаніях.

А ще вона палка прихильниця подорожей та іспаномовної літератури, тож ми завжди знаємо, до кого бігти за книжковими новинками з Іспанії.

Оля, la profe

Отримавши вищу освіту, Оля вивчала методику викладання іноземних мов в аспірантурі, пройшла практику в Академії Наук та чотири курси з підвищення кваліфікації для викладачів іспанської в різних навчальних закладах Іспанії.

Має сертифікат DELE C1, а з 2020, пройшовши курс від Інституту Сервантеса, стала ще й акредитованою екзаменаторкою.

Викладає іспанську вже 20 років і має досвід роботи з дітьми та дорослими в провідних київських школах, вищих навчальних закладах і мовних центрах.

Оля – велика прихильниця інтерактиву на уроках і різноманітних онлайн-інструментів для їх створення. Відрізняється терплячістю, завжди максимально підготована й усміхнена на своїх уроках. Живе на півночі Іспанії, звідки черпає своє натхнення.

Викладачі 3
Викладачі 4

Лілі, la profe

Іспаномовна викладачка з сонячної Куби з досвідом проведення розмовних занять для дорослих, організації дитячих майстер-класів та викладання іспанської в школах.

Дорослі люблять Лілібель за почуття гумору та вміння розвивати цікаві дискусії на найрізноманітніші теми, а діти – за творчі завдання, якими вирізняються її уроки.

Хосе, el profe

Сертифікований викладач ELE з Іспанії з вищою педагогічною освітою та досвідом викладання у мовних центрах.

Отримавши основну освіту, Хосе пройшов курс і отримав сертифікат викладача іспанської як іноземної в Інституті Сервантеса.

За плечима у нього 2 роки викладання іспанської в Інституті Сервантеса та кількох мовних центрах Кракова (Польща), а також успішна співпраця з нашою школою з 2021 року.

Хосе вирізняється винятковою пунктуальністю та доброзичливістю, а його уроки – системністю, динамікою та цікавими активностями, такими, як, наприклад, дебати, що особливо полюбилися нашим студентам.

Викладачі 5

Марібель, la profe

Марібель – викладачка іспанської мови та літератури за фахом з 20-річним досвідом роботи в школах Колумбії, звідки вона родом. Потрапивши в Україну, захопилася викладанням іспанської для іноземців, та, пройшовши профільний курс для викладачів від Інституту Сервантеса (Іспанія, 2018 р.), вже котрий рік успішно займається улюбленою справою.

Не дивно, що навіть розмовні заняття Марібель завжди структуровані й підготовані з урахуванням усіх методичних вимог. А ще за матеріалами, які вона готує для студентів, неможливо не помітити, що викладачка є палкою прихильницею літератури, кіно і мистецтва загалом, та цікавиться культурою народів світу.

Викладачі 1