Викладачі

Дізнайся, хто ми

Команда

Катя, la jefa

Засновниця школи, авторка програм і дистанційних курсів, викладачка іспанської за фахом і покликанням та чудернацьким бажанням навчити говорити цією мовою кожного.

Отримавши вищу філологічну освіту в КНУ ім. Т.Шевченка, в Іспанії додатково “прокачала” свою іспанську на інтенсивному курсі, пройшла курс підвищення кваліфікації для викладачів та проїхала 1000 км на велосипеді (El Camino de Santiago). Сертифікат DELE C1.

У Каті більше 12 років досвіду викладання дорослим та дітям різного віку. Вона добре знається на їхніх вікових особливостях та інтересах, тому вміє пояснювати складні речі простими словами й утримувати увагу учнів.

Перфекціоніст у роботі, любителька інтерактиву та гумору на уроках.

Викладачі 1
Викладачі 2

Альона, la profe

Викладачка, співавторка програм і дистанційних курсів.

Студенти часто називають Альону ідеальною викладачкою та люблять її за досконалу підготовку до занять і тонке почуття гумору. І, звісно, за її бездоганну іспанську рівня С2.

Альона завжди знає відповіді на найскладніші питання та вражає своїм досвідом – більше 18 років викладання в університетах, школах і мовних центрах, а також письмового та усного перекладу в різноманітних компаніях.

А ще вона палка прихильниця подорожей та іспаномовної літератури, тож ми завжди знаємо, до кого бігти за книжковими новинками з Іспанії.

Оля, la profe

Отримавши вищу освіту, Оля вивчала методику викладання іноземних мов в аспірантурі, пройшла практику в Академії Наук та чотири курси з підвищення кваліфікації для викладачів іспанської в різних навчальних закладах Іспанії.

Має сертифікат DELE C1, а з 2020, пройшовши курс від Інституту Сервантеса, стала ще й акредитованою екзаменаторкою.

Викладає іспанську вже 20 років і має досвід роботи з дітьми та дорослими в провідних київських школах, вищих навчальних закладах і мовних центрах.

Оля – велика прихильниця інтерактиву на уроках і різноманітних онлайн-інструментів для їх створення. Відрізняється терплячістю, завжди максимально підготована й усміхнена на своїх уроках. Живе на півночі Іспанії, звідки черпає своє натхнення.

Викладачі 3
Викладачі 4

Віка, la profe

Має вищу педагогічну освіту й міжнародні сертифікати викладача іноземних мов. Володіє іспанською рівня С2 (сертифікат DELE), на високому рівні англійською та італійською, а також вивчає французьку, що дозволяє їй чудово розуміти процеси набуття мови «ззовні і зсередини».

Постійно самовдосконалюється і навчається новому на міжнародних освітніх платформах, регулярно відвідує освітні фестивалі, методичні семінари та майстер-класи для викладачів іноземних мов.

Має більше 10 років досвіду викладання іспанської мови дітям і дорослим різних рівнів, усних і письмових перекладів у різних сферах, а також багаторічний досвід співпраці з волонтерською організацією Segunda Familia (Памплона, Іспанія).

Любить подорожувати, розкривати для себе і показувати іншим нові місця. Відвідала 14 столиць провінцій Іспанії і більше пів сотні інших населених пунктів цієї сонячної країни.

Белен, la profe

Викладачка-носій іспанської мови з двома вищими освітами, одна з яких – викладання іспанської як іноземної. 4 роки викладала в Унівеситеті Саламанки, з 2008 року працює у приватній саламанкській школі іспанської мови для іноземців.

Белен має досвід викладання іспанської офлайн та онлайн студентам різних національностей та всіх рівнів від А1 до С2, в тому числі підготовка до офіційного іспиту DELE (завершила відповідний курс для викладачів).

Окрім цього Белен проводить спеціалізовані майстер-класи, уроки з культури та новітніх технологій для викладачів іспанської у співпраці з іспанськими посольствами й міністерствами закордонних справ різних країн світу.   

У нашій школі Белен наразі викладає в групі рівня С1, а в інших групах проводить регулярні розмовні заняття в кінці кожної теми.

Викладачі 5
Викладачі 6

Олена, la profe

Вчитель-методист іспанської мови вищої категорії, амбасадорка eTwinning Plus – навчальної програми Європейської Комісії, започаткованої з метою розвитку співпраці європейських шкіл.

Має більше 20 років досвіду викладання іспанської мови дітям у спецалізованій школі, є науковим керівником секції “іспанська мова” МАН України та постійним членом журі всіх етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови.

Олена як методист регулярно ділиться своїми знаннями з іншими викладачами на всеукраїнських та міжнародних семінарах і конференціях, а як викладачка, що обожнює свою справу й завжди прагне найвищого результату, радіє досягненням своїх учнів, що успішно складають ЗНО з іспанської та іспит DELE, займають призові місця на олімпіадах та вступають до вищих навчальних закладів Іспанії.

Леся, la profe

Закінчила бакалаврат КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Українсько-іспанська філологія” і з 2020 р. викладає іспанську мову. З цей час отримала досвід роботи з усіма віковими категоріями та здобула вміння знаходити індивідуальний підхід до кожного, адаптувавши матеріал до смаків, хобі, інтересів учня.

Пів року жила та працювала в Мадриді, постійно самовдосконалюється, займається з носієм, проходить курси з психології. Також має досвід викладання української для іспанців та іспанської для іноземців.

У своїй роботі Леся завжди націлена на результат, любить бачити віддачу учнів, спостерігати за їхнім ростом. Робота з людьми для неї – це дізнаватись щось нове, відкривати для себе інші точки зору та погляди на вже знайомі речі. Цікавиться мистецтвом, літературою, біографіями художників, малює картини. Обожнює іспанський менталітет та спосіб життя, їхню любов до кожного прожитого моменту. Тому з радістю передає свою зацікавленість учням.

Викладачі 7
Викладачі 8

Діана, la profe

Студентка факультету політичних наук та міжнародних відносин словацького університету Матея Бела, а у 2023 ще й стипендіантка програми обміну студентів Erasmus+, за якою Діана навчається в Гранадському університеті Іспанії.

Любов Діани до іспанської почалася з пристрасті до латиноамериканської музики, то ж вона досягла неабияких успіхів у самостійному вивченні мови ще до вступу до університету, де продовжила її вдосконалювати, і з 2019 року – викладати.

За цей час Діана отримала досвід викладання іспанської індивідуально, а також у групах для біженців з різних країн під час участі у волонтерській програмі від Universidad Pontifica Comillas у м. Вальядолід, Іспанія.

У нашій школі Діана працює з дітьми та підлітками, з якими вона чудово ладнає, вміє зацікавлювати й знаходити індивідуальний підхід шляхом підбору матеріалів для занять відповідно до інтересів кожного.

Уляна, la profe

Закінчила бакалаврат КНЛУ за спеціальністю «Іспанська та англійська філологія» й викладає іспанську з 2017 року. За цей час отримала досвід роботи з дітьми від 2 років та дорослими в приватних навчальних закладах (садочок, школа та кілька центрів вивчення іноземних мов). Також в Уляни є досвід роботи штатним усним перекладачем з/на іспанську для латиноамериканських працівників компанії та технічної підтримки іспаномовних клієнтів в телефонному режимі та чатах.

У 2019 – 2020 рр. Уляна брала участь у міжнародній культурній програмі по обміну “Au Pair” в Іспанії. Мала змогу пожити в іспанській родині, мала розмовну практику кожного дня, вчила дітей англійської та подорожувала; Мадрид, Валенсія, Севілья, Гранада, Толедо, Памплона, Сантандер, Країна Басків (Сан-Cебастьян) і багато інших менших містечок. Зараз вона також перебуває в Іспанії, вчиться танцювати фламенко та приймає участь у благодійних концертах (театр і танці).

Уляна почала вивчати іспанську з 12 років самостійно завдяки аргентинським серіалам, і вже тоді знала, що хоче пов’язати життя з цією мовою. У викладанні любить використовувати інтерактивні завдання й приділяти особливу увагу розмовній практиці, адже знає з власного досвіду, наскільки важливо не боятися говорити; радіє першим результатам учнів та допомагає їм у досягнені поставлених цілей.

Викладачі 9
Викладачі 10

Оксана, la profe

Закінчила КНЛУ за спеціальністю «Іспанська філологія», з 2005 р. почала займатися репетиторстом і викладати іспанську в приватних школах і на мовних курсах.

Окрім викладання Оксана більше 10 років співпрацює з іспанським скульптором та митцем Карлосом Гарсія, допомагає з організацією виставок, кінофестивалів. Перекладала поезію Лесі Українки іспанською мовою для виставки скульптур і картин, що проходила в Мадриді за підтримки посольства України. Допомогала з перекладом і редагуванням книги іспанських рецептів, яку видав Карлос.

Зараз Оксана працює над перекладом художньої книги “El barco” автора з Сарагоси та власною збіркою віршів іспанською мовою й розробила сайт, на якому планує публікувати як власні твори, так і переклади робіт іспаномовних авторів.

Викладання для Оксани – також творчість. Їй подобається шукати цікаві для учнів матеріали, планувати уроки, передивлятися підручники й підбирати вправи та завдання, а якщо не може знайти те, що потрібно, розробляти власні. А понад усе Оксана цінує взаємодію з учнями – любить спостерігати, як вони роблять свої перші кроки, як з кожним заняттям впевненіше рухаються вперед; завжди намагається розуміти, з якими труднощами стикаються, і пояснювати складні речі простими словами, щоб у людини не залишилося сумніву, що в неї все вийде.

Лілібель, la profe

Викладачка-носій з сонячної Куби з вищою юридичною освітою, Лілібель вперше почала викладати саме українцям. Пройшла спеціалізований курс для викладачів іспанської як іноземної від UEMC (Universidad Europea Miguel de Cervantes) і стала сертифікованим викладачем, вже остаточно обравши для себе викладацький шлях як основний.

У Лілібель є досвід викладання офлайн і онлайн дорослим та дітям як індивідуально, так і в групах. Окрім цього вона організовувала і проводила дитячі майстер-класи з прикладного мистецтва іспанською мовою. З нашою школою співпрацює з 2021-року й наразі проводить регулярні розмовні заняття в групах для дорослих.

Викладачі 11
Викладачі 12

Наталія, la profe

Здобула вищу освіту й завершила аспірантуру на філологічному факультеті КНЛУ за спеціальністю “Іспанська та англійська філологія”, де продовжила вже викладати іспанську впродовж 8 років.

Загалом у Наталії понад 20 років викладацького досвіду як з дорослими у вищих навчальних закладах і мовних центрах, так і дітям у приватних українських школах. Також вона займалася усними перекладами й два роки була гідом-перекладачем для груп мексиканських туристів, що відвідували Україну.  

Вже майже 2 роки живе на півночі Іспанії. У нашій школі Наталія працює з дорослими й любить доводити студентів до говоріння в кожній темі й до кожного шукати індивідуальний підхід. В останньому їй допомагає додаткова психологічна освіта, а надихає її вогонь в очах студентів, коли вони зацікавлені й навчаються свідомо.

Марібель, la profe

Марібель – викладачка іспанської мови та літератури за фахом з 20-річним досвідом роботи в школах Колумбії, звідки вона родом. Потрапивши в Україну, захопилася викладанням іспанської для іноземців, та, пройшовши профільний курс для викладачів від Інституту Сервантеса (Іспанія, 2018 р.), вже котрий рік успішно займається улюбленою справою.

Не дивно, що навіть розмовні заняття Марібель завжди структуровані й підготовані з урахуванням усіх методичних вимог. А ще за матеріалами, які вона готує для студентів, неможливо не помітити, що викладачка є палкою прихильницею літератури, кіно і мистецтва загалом, та цікавиться культурою народів світу.

Викладачі 1